Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avcılar’ın imar sorunu çözülecek

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy, Avcılar'da imar sorunu yaşanmaması için çalışmalar yapacaklarını söyledi.

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy, Firuzköy’de mahalle sakinleri ile biraraya geldi ve sorunlarını dinledi. Avcılar'da imardan yana sorunu olmayan vatandaşın olmadığını söyleyen İbrahim Ulusoy; “Her yerde bu sorunu duyuyorum. Bizim yönetimimizle birlikte bu sorun ortadan kalkacak” şeklinde konuştu.

Yeni Akit Gazetesi’nde yer alan habere göre; Firuzköy’ün başlıca sorununu imar olarak tanımlayan mahalle sakinleri hastanenin uzak olduğunu ve ulaşım sıkıntısı çektiklerini söylediler. Alt yapı sorunlarıyla ilgili çok fazla mağduriyet yaşadıklarını dile getiren mahalle sakinleri, ayrıca aile sağlık merkezlerinin de yeterli olmadığını belirtti.

Ne yıkım yapacaklarını ne de insanları mağdur edeceklerini söyleyen AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy; “Ben sözümün arkasındayım, birlikte çözüme ulaştıracağız. Benim felsefem budur. Benim imar konusuna istinaden tek söylenecek kelamım var. Avcılar'da imardan yana sorunu olmayan vatandaş var mı? Her yerde bu sorunu dinliyorum. Bizim yönetimimizde bu sorun yaşanmayacak” ifadelerini kullandı.