Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrasya Tüneli, Büyükyalı'nın değerine değer kattı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup, Yenigün İnşaat ortaklığı tarafından Kazlıçeşme'de inşa edilen Büyükyalı, Avrasya Tüneli'ne yakınlığıyla dikkat çekiyor

Kazlıçeşme sahil yolunda, Avrasya tüneli'ne sadece 3 kilometre uzaklıka hayata geçirilen Büyükyalı; tünele yakınlığının yanı sıra denizyolu, karayolu ve raylı sistemin tüm alternatiflerini sunan merkezi konumuyla, trafiği sorun olmaktan çıkarıyor. Büyükyalı’nın Avrasya Tüneli’ne yakınlığı ve sunduğu ulaşım alternatifleriyle ilgili bilgi veren Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “İki kıta arasında hızlı ve konforlu yolculuk için modern bir çözüm sunan Avrasya Tüneli’nin açılış heyacanını yaşıyoruz. Büyükyalı’nın, Kazlıçeşme sahil yolunda Avrasya Tüneli’ne en yakın yeni yaşam alanı olması, heyecanımızı daha da artırıyor. Halen devam eden altyapı ve ulaşım yatırımları tamamlandığında değeri büyük oranda artacak bir bölgede yer alan Büyükyalı, bugünden geleceği gören yatırımcılara benzersiz bir fırsat sunuyor” dedi.

"Kazlıçeşme'de fiyatlar yüzde 108 oranında artacak"

Zeytinburnu Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde kamuoyuyla paylaşılan bağımsız gayrimenkul raporunun sonuçlarına dikkat çeken Keresteci, “Kazlıçeşme sahil bandı yatırımcısına, Barselona ve Londra’da yeniden inşa edilen kıyı bandının avantajlarını sunacak. Bu metropollerde yenilenen alanların ortak özelliklerini; deniz kıyısında bulunmak, kent merkezine yakınlık, ulaşım ve erişim olanaklarının yüksek olması şeklinde özetleyebiliriz. Bu özelliklerin hepsi Kazlıçeşme bölgesinde de mevcut. Yanı sıra Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi metropolün karşı kıyıya bağlantısını sağlayan noktaların yakınında yer alması ve Tarihi Yarımada’ya komşu konumu bölgenin değerini bir kat daha artırıyor. Tüm bu verilerden hareketle sahil bandında halen 16 bin TL olan metrekare fiyatının, önümüzdeki 5 yıl içerisinde yüzde 108 artışla 33 bin TL’ye çıkacağı öngörülüyor” dedi.

Büyükyalı’nın, net metrekare değeriyle markalı lüks konut kategorisinde kârlı bir proje olduğuna değinen Keresteci, “Avrupa yakasında konut amortisman süresi 19 yılken Zeytinburnu’nda bu süre 15 yıl olarak belirtiliyor. Ayrıca Yeşilköy ve Ataköy gibi çevre ilçeler, proje ve fiyat bakımından artık doygunluğa ulaştı. Ancak Kazlıçeşme, markalı projeleriyle gelişmekte olan bir bölge ve yatırımcılar için büyük fırsatlar sunuyor. İstanbul geneliyle kıyaslandığında, hem prim yapma potansiyeli hem de yüksek kira getirisiyle, Kazlıçeşme’nin yatırım açısından avantajlı bölgelerden biri olduğu göze çarpıyor” şeklinde konuştu.

Kampanyadan yararlanmak için son gün 31 Aralık

Büyükyalı’daki sınırlı sayıda konutun dahil edildiği Emlak Konut kampanyası, 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam ediyor. Bu kapsamda; banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmadan yüzde 10 peşinat, aylık 0,70 faizle 120 ay taksit veya 0,42 faizle 60 ay taksit seçenekleri sunuluyor.