Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları geldi, Başakşehir'in değeri arttı

Türk gayrimenkul sektörünün en güvenilir şirketlerinden Artaş İnşaat'ın son projesi Avrupa Konutları Başakşehir, yüksek prim oranıyla bölgeye katkı sağlayacak.

Avrupa Konutları markasıyla konut projeleri inşa eden Artaş İnşaat, serinin 13'üncü halkasını Başakşehir'de hayata geçiriyor. Şirketin, Emlak Konut GYO'nun toplam 89 bin 246 metrekarelik arsası üzerinde inşa ettiği Avrupa Konutları Başakşehir projesinde lansman dönemine özel uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşulları sunuluyor. Büyüklükleri 124 metrekare ile 277 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin yer aldığı Avrupa Konutları Başakşehir'de fiyat aralığı ise 580 bin 800 TL ile 1 miilyon 596 bin 500 Tl arasında farklılık gösteriyor.

Herkesi ev sahibi yapacak

Projeden daire satın almak isteyenler banka kredili ve peşin ödemelerde yüzde 5 iskonto avantajına sahip oluyor. Banka kredisiyle projeden daire sahibi olamk isteyen yatırımcılar peşinatın yüzde 10'unu verip yüzde 15'lik kısmı 15 Aralık 2016 ve 15 Haziran 2017 tarihlerinde iki taksit halinde ödeyebiliyor.

Projenin vade farksız ödeme planına göre yüzde 50 peşinat verildiği takdirde kalan bölüm 3 aylık aralıklarla 4 taksitle tamamlanıyor. Diğer bir ödeme seçeneğinde ise yüzde 30 peşinat ödeyenler 14 ay vade farksız taksit avantajından yararlanılabiliyor.

Mega projelerin merkezinde

Avrupa Konutları Başakşehir'de 941 dairenin yanı sıra 27 ticari üniteye yer veriliyor. 3 parsel üzerinde 11 blok halinde hayata geçirilen projede erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı planlanan yüzme havuzları, çocuk havuzları, fitness centerlar, Türk hamamları ve saunalar yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu ve 3. Havalimanı'na yakınlığıyla yüksek oranda prim yapması beklenen Avrupa Konutları Başakşehir'in inşa edildiği bölgedeki konut fiyatlarını da kısa sürede yükseltecek.