Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Kale 2 için ön talep toplanıyor

Artaş İnşaat'ın İstanbul'un en değerli ilçelerinden Zeytinburnu'nda hayata geçireceği Avrupa Konutları Kale 2 projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

"Avrupa Konutları" markasıyla konut projeleri üreten Artaş İnşaat'ın yeni projesi Avrupa Konutları Kale 2; İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Zeytinburnu'nda, Tacirler Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş.'nin sahibi olduğu 13 bin 677 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. Artaş İnşaat'ın 650 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği bölgedeki ilk projesi Avrupa Konutları Kale'nin hemen arkasında yer alacak projede ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Toplamda 270 daire ve 23 ticari üniteye yer verilecek olan Avrupa Konutları Kale 2 projesinde inşaat çalışmaları 2017'nin ilk çeyreğinde başlayacak. Önümüzdeki günlerde lanse edilerek satışlarına başlanması beklenen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer verilecek.

Konut fiyatlarının ve ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı proje; E-5 otoyolunun yanında ve şehrin tam orta noktasında yükselmesi sebebiyle yatırımcılarına büyük oranda prim vadediyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.avrupakonutlarikale2.com adresinden ya da 444 38 25 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.