Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Kale'de erken teslim heyecanı yaşanıyor

Hayata geçirdiği projelerinde erken teslimi bir gelenek haline getiren Artaş İnşaat, Temmuz 2016'da teslim etmeyi planladığı Avrupa Konutları Kale'de teslimlere başladı.

Artaş İnşaat tarafından Kale Grubu'nun Zeytinburnu'ndaki arazisi üzerinde hayata geçirdiği projesi Avrupa Konutları Kale'de teslimler taahhüt edildiği tarihten 3 ay önce yapılacak. 9 blokta konut, ofis ve dükkanların bulunduğu toplam 681 bağımsız bölümden meydana gelen Avrupa Konutları Kale'de daire fiyatları 850 bin TL ile 1 milyon 880 bin TL arasıdna değişiyor.

599 konutun yanı sıra 30 dükkan ve 52 ofisin yer aldığı projede daire büyüklükleri 77 metrekare ile 210 metrekare arasıdna değişiyor. 650 milyon TL'lik yatırımla 37 bin metrekarelik arsa alanında yükselen projede 1+1'den 4+1'e kadar değilen tiplerde daireler yer alıyor.

Satışların tüm hızıyla devam ettiği projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları gibi zengin sosyal imkanlar bulunuyor.