Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Yamanevler basın mensuplarına tanıtılacak

Artaş İnşaat'ın Ümraniye'de hayata geçirdiği yeni projesi Avrupa Konutları Yamanevler görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Projede ön talep toplama çalışmaları devam ediyor.

"Avrupa Konutları" markasıyla hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Artaş İnşaat, Ümraniye'de konumlandıracağı yeni projesi için ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz hafta başladı. Alemdağ Caddesi'nde 61 bin 765 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek olan yeni projenin ismi ise Avrupa Konutları Yamanevler oldu.

Toplam 1.627 konut, 289 ofis ve 35 ticari üniteden oluşacak olan Avrupa Konutları Yamanevler'de satışlara 8 Ağustos Salı günü gerçekleştirilecek olan basın toplantısından sonra başlanmas planlanıyor. 14 blokta 476 bin 273 metrekare inşaat alanına sahip olan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin detayları ise basın toplantısında açıklanacak.

465 milyon TL yatırımla yükselecek olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.avrupakonutlari.com/land/yamanevler adresinden ya da 444 38 25 nmaralı telefondan erişilebiliyor.