Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Yamanevler ’de '84 ay yüzde 0 faiz' kampanyası

İstanbul Anadolu Yakası’nın sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinden Ümraniye’de yaşama kazandırılan Avrupa Konutları Yamanevler’deki kampanya herkesi ev sahibi yapacak.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve kaliteli isimlerinden Artaş İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinden bir tanesi Ümraniye’de sektöre kazandırılan Avrupa Konutları Yamanevler projesinde geliştirilen kampanya ile herkes hayallerindeki eve kavuşabilecek.

Artaş İnşaat tarafından Avrupa Konutları Yamanevler projesinde geliştirilen kampanyaya göre, yüzde 1 KDV avantajıyla 84 ay yüzde 0 faizle daire satın alma imkânı sağlanıyor. Projeden konut satın almak isteyenlere çeşitli ayrıcalıklar sunan kampanya kapsamında satışlar yüzde 1 KDV avantajıyla devam ediyor. 84 ay yüzde 0 faizle kişiye özel ödeme imkanları geliştirilen kampanya ile konut satın almak artık zor değil!

Avrupa Konutları Yamanevler projesi Artaş İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen lokasyonlarından Ümraniye’de konumlandırıldı. 11 blok şeklinde yükselen projede bin 576 adet konut, 2 adet ofis bloku ve 38 adet de ticari ünite alıcıya sunuluyor.

1.2 milyar TL’lik yatırım değeriyle hayata kazandırılan Artaş İnşaat Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 71 metrekareden başlayarak 248 metrekareye kadar yükseliyor.

472 bin metrekare inşaat alanı bulunan Artaş İnşaat Avrupa Konutları Yamanevler projesi şehrin önemli noktalarının yer aldığı alışveriş merkezleri, sağlık merkezleri ve üniversite kampüsleri gibi önemli kurumlarla çevrili durumda.

Merkezi lokasyonuyla dikkat çeken proje İstanbul Anadolu Yakasının trafiğinde önemli bir yere sahip olan metro hattının Yamanevler durağında yer alıyor. Hem yatırımcıdan hem de oturumcudan büyük ilgi görmesi beklenen projeye kolay ulaşım olanakları, sosyal donatıları ve prestiji ile dikkat çekmeyi başarıyor.