Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Yamanevler satışa çıkmak için gün sayıyor

Avrupa Konutları halkasına bir yenisini daha ekleyen Artaş İnşaat, Ümraniye'de hayata geçireceği yeni projesi Avrupa Konutları Yamanevler'i satışa çıkarıyor.

Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markasına bir yeni halka daha ekleniyor. Ümraniye'de yükselecek olan Avrupa Konutları Yamanevler'in önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması bekleniyor. Yaklaşık 465 milyon TL yatırımla 61 bin 765 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Avrupa Konutları Yamanevler'in Ocak 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Toplam bin 708 konutun yer alacağı projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Daire fiyatlarının ve ödeme planının henüz açıklanmadığı Avrupa Konutları Yamanevler projesinin detayları, 28 Aralık Çarşamba günü Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan basın toplantısında açıklanacak.

Konutların yanı sıra 12 adet ticari biriminin de yer alacağı projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanalrı, yürüyüş parkuru, Türk hamamı, yüzme havuzu ve fitness merkezi bulunacak. D-100 Karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşılabilen projenin satış ofisi ise 2017 yılının ilk ayında yatırımcıların ziyaretine açılacak.