Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Yamanevler'de fiyatlar 484 bin TL'den başlıyor

Artaş İnşaat'ın Ümraniye'de geliştirdiği yeni projesi Avrupa Konutları Yamanevler lansmana özel ödeme koşulları ve 484 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Türk inşaat sektörünün en önemli temsilcilerinden Artaş İnşaat, Ümraniye'de geliştireceği yeni projesi Avrupa Konutları Yamanevler için kolları sıvadı. Şirketin Anadolu yakasında hayata geçireceği "Avrupa Konutları" markalı ilk projesi olan Avrupa Konutları Yamanevler, geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısı sonrasında satışa çıktı.

İstanbul'un hızla değerlenen ilçelerinden Ümraniye'de 75 bin 81 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Avrupa Konutları Yamanevler'de toplam 1.672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari birime yer veriliyor. 1.2 milyar TL yatırımla inşa edilen projede; alanları 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Öncelikli olarak 600 konutun satışına başlanan projede fiyatlar 484 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa çıkan Avrupa Konutları Yamanevler'den yüzde 30 peşinat ve kalanı 36 ay vade farksız taksit fırsatıyla kolayca konut sahibi olunabiliyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanından da yararlanılabilen projede teslimlerin Haziran 2020'de başlayacağı öngörülüyor.

Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan Avrupa Konutları Yamanevler projesi loaksyonuyla dikkat çekiyor. Ağustos ayı sonunda hizmete girmesi beklenen Yamanevler ve Çakmak metro duraklarının tam ortasında konumlandırılan proje; TEM otoyoluna 1 kilometre, E-5 otoyoluna 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne ise 5 kilometre mesafede konumlandırılıyor.