Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Yamanevler'de lansman fırsatları devam ediyor

Artaş İnşaat imzasıyla Ümraniye'de inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler projesinde lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 484 bin TL'den başlıyor

"Avrupa Konutları" markasıyla hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcılarına hem yüksek standartlarda bir yaşam hem de prim avantajı sunan Artaş İnşaat, geçtiğimiz ay satışa çıkardığı Avrupa Konutları Yamanevler projesinde satışlaratüm hızıyla devam ediyor. Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Avrıupa Konutları Yamanevler projesinde alanları 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 1.672 daireye yer veriliyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Ümraniye'de 75 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Avrupa Konutları Yamanevler'de 1+1 daireler 484 bin TL ile 572 bin TL arasında, 2+1 daireler 745 bin TL ile 939 bin TL arasında, 3+1 daireler 956 bin TL ile 1 milyon 434 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 1 milyon 298 bin TL ile 1 milyon 696 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Avrupa Konutları Yamanevler ödeme planına göre; projeden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Haziran 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje hakkında bilgi veren Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Ümraniye bölgesinin en güzel ve en geniş projesini yapmak istiyoruz. Bu projemiz 2020 model. Henüz 2020'ye gelmedik ama biz 2020 modeli burada yapacağız. İddia ediyorum, Asya yakasının en prestijli projesi olacak. Bu proje, bölgesine yakışır bir proje olacak. Buranın en önemli özelliğinden birisi de ulaşım. Yakın zamanda hizmete girmesi planlanan Yamanevler ve Çakmak metro duraklarının 200 metre mesafede olması bu bölge için çok önemli. Herkesin arzu ettiği şey, çabuk ulaşım. Ulaşım artık Avrasya Tüneli ile daha da kolaylaştı" dedi.