Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Residence & Office Ataköy'de 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Artaş İnşaat'ın Ataköy'de hayata geçirdiği Avrupa Residence & Office Ataköy'de sınırlı sayıdaki rezidans daireler için her keseye uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Artaş İnşaat'ın Ataköy'de E-5 otoyolunun yanı başında inşa ettiği Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 165 rezidans daire, 52 ofis ve dükkandan oluşan Avrupa Residence & Office Ataköy'de alanları 69 metrekare ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Projede yer alan ofisler 233 metrekare ile 321 metrekare arasında, dükkanlar ise 52 metrekare ile 1.058 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Daire fiyatlarının 705 TL'den başladığı projede başlatılan kampanya kapsamında; 36 ay vade farksız taksitle konut satın alınabiliyor. Tapu teslimlerinin hemen yapıldığı projeden kampanya dahilinde; 0.35 faiz oranıyla 60 ay, 0.58 faiz oranıyla 120 ay kredi imkanıyla kolayca konut sahibi olunabiliyor. 60 bin metrekare inşaat alanına sahip Avrupa Residence & Office Ataköy, Atatürk Havalimanına yakın konumuyla dikkat çekiyor.

Son aylarda başlatılan kampanya seferberliğimin konut alışını için önemli bir fırsat olduğuna dikkat çeken Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasına biz de Avrupa Konutları Başakşehir projemizle dahil olduk. Emlak Konut GYO projelerinde düzenlenen kampanyaların ardından özel sektörün geliştirdiği kampanyalar da son dönemde konut alıcıları açısından büyük avantajlar oluşturdu. Avrupa Konutları Başakşehir projemize ek olarak kendi girişimlerimizle Avrupa Konutları Atakent 4 ile Avrupa Residence & Office Ataköy'de ve ortak girişimlerle hayata geçirdiğimiz Vadistanbul Park Etabı ile Tema İstanbul projelerimizde de uygun vade seçenekleriyle kredilendirme imkânlarının bulunduğu kampanyalar geliştirdik. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız bu dönemde vade farksız ev sahibi olma fırsatı ve kârlı bir yatırıma imza atma imkânı buluyorlar" diye konuştu.