Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa'nın en iyisi Zorlu Center oldu

Zorlu Center, CSC European Shopping Centre Awards'ta "New Development" kategorisinde "Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi" ödülüne layık görüldü.

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ICSC European Shopping Centre Awards'ta, 10 ülke adına yarışan 12 finalist arasında birinci olarak Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü’nü aldı.

Milano’da gerçekleşen ödül töreninde Zorlu Center adına ödülü alan Zorlu Center Genel Müdürü Didem Aydın “Avrupa’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ICSC European Shopping Centre Awards'ta en iyi alışveriş merkezi seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıya ulaşmak için çok çaba sarfettik; hizmete girdiğimiz ilk andan itibaren gerek marka karmamız gerekse yıl boyu süren ve geleneksel hale getirdiğimiz kampanya ve etkinliklerimizle misafirlerimizin kalbine dokunduk. Bu başarıda emeği geçen tüm ekibime teşekkür ediyor ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan misafirlerimize şükranlarımızı sunuyorum” diye konuştu.

Bu ödülle beraber toplam 27 ödülün sahibi olan Zorlu Center; 2015 yılında Stevie International Business Awards’dan 2 altın, 2 gümüş olmak üzere toplam 4 ödül, Marcom Ödülleri’nde de 6 altın 4 platin olmak üzere toplam 10 ödül, Hermes Creative Awards’tan 4 altın 3 platinium olmak üzere toplam 7 ödül, 2014 yılında ise Best Business Awards’ta 5 ödül aldı.