Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupark Bahçekent tamamlandığında yüzde 80 prim yapacak

Kanal İstanbul'a yakınlığı ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu üzerinde kalması sebebiyle yüksek prim getirisi bulunan Avrupark Bahçekent'te satışlar sürüyor.

Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında Başakşehir'de yükselen Avrupark Bahçekent projesi satışa çıktığı günden bu yana yüzde 24 prim yaptı. Ön talep döneminde 5 binden fazla talep alan Avrupark Bahçekent'te ortalama metrekare birim fiyatları 2 bin 300 liradan 3 bin 500 liraya çıktı.

600 milyon yatırım değeriyle hayata geçirdikleri projenin tamamlandığında yüzde 80'lere varan prim getirisine sahip olacağı bilgisini veren Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, "Biz en başından bölgeye inandık ve buradan yatırım yapan kazançlı çıkacak dedik. Nitekim kısa sürede bizim projemizden konut alan kişilerin yatırımlarının değerlendiği gözlendi." diye konuştu.

Teslimine 24 ay kaldı

"Yeni İstanbul" olarak nitelendirilen Bahçekent bölgesinde hayata geçirilen Avrupark projesi, birçok önemli ulaşım arterinin merkezinde yer alıyor. Toplamda bin 394 konut ve 84 ticari üniteden oluşan proje 78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede büyüklükleri 64 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. 1+1 dairelerin satışlarının tamamlandığı Avrupark Bahçekent'te daire fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. Projenşn Nisan 2018'de sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.