Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupark Hayat'ta "Biz bize yeteriz" kampanyasıyla 42 ay vade 0 faiz imkanı

Cihan İnşaat tarafından Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Avrupark Hayat’ta 42 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı tanınıyor.

Bahçekent Hoşdere’de Cihan İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Avrupark Hayat’ta yatırımcıyı cezbeden uygun ödeme olanakları tanınıyor.

700 milyon TL yatırım değeriyle Cihan İnşaat tarafından sektöre kazandırılan Avrupark Hayat’ta 12 blokta bin 95 konut ve 81 ticari alandan meydana gelecek. 26 Ekim tarihinde lansmanı gerçekleştirilen proje sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı.

Proje ile ilgili olarak bir açıklama yapan Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala; projede 8 bin 800 konutluk bir uydukent oluşturulduğunu ve her türlü alt yapının sağlandığını belirtti.

Anahtar teslimlerinin 2020 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenen projede 63 metrekare ile 174 metrekare aralığında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor.

Metrekare fiyatlarının 3 bin 200 liradan ve konutların satış fiyatları da 220 bin TL’den başladığı projede yüzde 5 indirim ile 42 ay vade farksız taksitlendirme imkanı “Biz bize yeteriz” kampanyası ile 30 Kasım’a kadar sürüyor.

Geniş sosyal olanakları ve geniş yeşil alanları ile benzerlerinden ayrılan projede çok geniş sosyal olanaklar bulunuyor.