Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Aydoğan İnşaat'tan Göztepe'ye iki yeni proje geliyor

Bağdat Caddesi'nde inşa ettiği projelerle bölgenin en güçlü firmalarından biri haline gelen Aydoğan İnşaat, Göztepe'de iki yeni proje hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Çeyrek asırı aşkın bir süredir Anadolu yakasının yatırım değeri yüksek lokasyonlarına konut projelerine imza atan Aydoğan İnşaat, Göztepe'de konumlandırıacağı iki yeni projesinin çalışmalarına başladı. Göztepe'nin konut yatırımcıları için çok değerli bir lokasyon olduğuna dikkat çeken Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, “4 yıl önce başlayan kentsel dönüşümün özellikle Bağdat Caddesi’nde daha yoğun yaşanması, arsa maliyetleri, metrekare satış fiyatlarını arttırdı. Bugün Erenköy, Suadiye gibi Bağdat Caddesi’nin tam üzeri lokasyonlarda konut almak istediğiniz zaman metrekare fiyatları minimum 6 bin dolardan başlıyor. Oysa Cadde’nin bir üst paralelinde yer alan ve eski tren hattı yerine geçecek hızlı tren ve metro hattının 2018 yılında açılmasıyla Göztepe gibi lokasyonlarda konutlar, 2017 yılından itibaren minimum yüzde 30 oranında değer kazanacak.” diye konuştu. Bölgede iki yeni projeye başladıklarını belirten Aydoğan, bu projelerin de yatırımcılarına kısa sürede yüksek prim getireceğinden bahsetti.

Projelerde satışlar devam ediyor

Aydoğan İnşaat’ın yılın ilk aylarında başladığı kentsel dönüşüm projelerinden ikisi Göztepe’de bulunuyor. Aydoğanpark Göztepe, hızlı trene sadece 200 metre uzaklıkta yer alırken, İstasyonpark Göztepe projesi ise hızlı trenin bitişinde inşa ediliyor. Teslim tarihleri Haziran ve Ekim 2017 olarak belirlenen İstasyonpark Göztepe ve Aydoğanpark Göztepe projelerinin metrekare satış fiyatları ise 3 bin 500 dolardan başlıyor.