Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aydos Country'de 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor

Sinpaş GYO tarafından Sancaktepe'de yükselen Aydos Country projesinde 10 bin TL peşinat ve 120 ay vadeyle 2 bin 30 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Sinpaş GYO'nun İstanbul Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country projesinde 10 bin TL ön ödeme ve 120 ay vadeyle 2 bin 30 TL’den başlayan aylık taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. Toplamda 900 konutun yer aldığı projede büyüklükleri 68 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 1+1'den 4+1'e kadar birçok farklı konut seçeneği sunuluyor.

Aydos Country'nin avantajlı yeni ödeme planına göre, 10 bin TL ön ödeme ve 120 ay 2 bin 30 TL taksitle 1+1 daire sahibi olmak mümkün. 2+1 daireler 20 bin TL ön ödeme ve 3 bin 310 TL aylık ödemelerle, 3+1 daireler ise 30 bin TL ön ödeme ve 3 bin 660 TL aylık ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Kazandıran proje : Aydos Country

Sinpaş’ın Sancaktepe bölgesinde önemli projelere imza attığını ifade eden Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, bölgenin büyük bir hızla geliştiğini ve yatırım açısından da gözde bir semt haline geldiğini belirterek şunları söyledi:

“Sinpaş, hayata geçirdiği projeleriyle Sancaktepe bölgesinin değerine değer kattı. Aydos Ormanı’na komşu olan ve Anadolu Yakası’nın ulaşım bağlantılarının önemli noktasında yer alan Aydost Country, her açıdan bölgenin yükselen değeri olmaya devam ediyor. Bölgenin gelişimine paralel olarak gayrimenkullerin daha da değerleneceğini öngörüyoruz.”

Doğa ile iç içe bir yaşam Aydos Country’de

Aydos Ormanı’nda görülen taş, manolya, kiremit ve koyu yeşil yaprak rengi gibi doğanın renklerinden esinlenilen tonlarla renkli bir mimari sunulurken, Aydos’un bol oksijenli havasından daha fazla yararlanmak için bütün daire tiplerinde geniş balkonlara yer verildi.

Projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı’nda yer alan doğal spor imkanlarının yanı sıra Aydos Country’nin içinde de zinde ve sağlıklı bir yaşam için gerekli detaylar düşünüldü. Yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu ve yürüyüş yolları, sağlıklı ve zinde bir yaşam için tasarlandı. Ailelerin Aydos Ormanı’nda piknik yapıp, kanoyla gezerek ya da gölde balık tutarak doğal yaşamın keyfini sürebileceği ormana komşu Aydos Country’de, çocuklar da güvenle vakit geçirip eğlenebilecekleri doğal bir ortamda büyüyecek.

Ataşehir’e 10 dakika mesafede

Ataşehire 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country’den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşım sağlanırken, yapımı devam eden ve bu yaz açılması beklenen Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak.