Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aydos Country'de aylık 3 bin 340 TL'lik taksitlerle konut sahibi olunabiliyor

Sinpaş GYO'nun Sancaktepe'de geliştirdiği Aydos Country teslim için gün sayıyor. Projeden 240 ay vade ve 3 bin 340 TL'den başlayan taksitlerle konut satın alınabiliyor.

Aydos Ormanı'nın yanı başında konumlandırılan Aydos Country projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Tarihi kampanya kapsamında 240 aya varan vadelerle ev sahibi olunabilen projede yaşamın başlamasına 3 ay kaldı. Modern Country dekorasyonu ile dikkat çeken projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde toplam 914 daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

"Anadolu Yakası'nın en doğal projesi" sloganıyla hayata geçirilen Aydos Country projesi 50 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Bütün dairelerde geniş balkonlara yer verilen Aydos Country'nin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun alanları bulunuyor.

Ataşehir'e 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country’den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşım sağlanırken, projeden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve çocuk oyun alanları mevcut.