Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aydos Country'de teslimler beş ay sonra başlıyor

Sinpaş GYO'nun Sancaktepe'de inşa ettiği Aydos Country projesinde satışlar devam ediyor. Fiyatların 497 bin TL'dne başladığı projede teslimler Mayıs 2017'de yapılacak.

İstanbul'un en hızlı gelişen yaşam alanlarından Sancakrtepe'de, "Anadolu Yakası'nın en doğal projesi" sloganıyla hayata geçirilen Aydos Country'de ilk etabın satışları tamamlanmak üzere. Aylık 3 bin 285 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 497 bin TL ile 1 milyon 332 bin 300 TL arasında değişiyor.

Toplamda 914 daireden meydana gelen projede alanları 69 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Mayıs 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Aydos Country projesi 50 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor.

Ataşehir'e 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country’den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşım sağlanırken, projeden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country'nin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve çocuk oyun alanları mevcut.