Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aydos Country'nin örnek dairesi yatırımcıların beğenisine sunuldu

Sinpaş GYO'nun İstanbul'un Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgelerinden Sancaktepe'de hayat geçirdiği Aydos Country projesinin örnek daireleri görücüye çıktı.

Sinpaş GYO, modern country dekorasyon tarzından ilham alarak tasarladığı Aydos Country projesinin örnek dairesini görücüye çıkardı. Aydos Ormanı’nın yanı başındaki 50 dönümlük arazi üzerine yükselen Aydos Country'nin örnek dairesi Aydos Ormanı’nın renklerinden ilham alınarak dekore edildi. Doğa ile iç içe bir yaşam felsefesinin modern ihtiyaçlar eşliğinde düşünülmesiyle tasarlanan daire, iki çocuklu bir ailenin ihtiyaçlarına göre kurgulandı.

Örnek dairenin iç bölümlerinde sıcak, samimi ve mütevazi bir dekorasyon anlayışıyla yumuşak, zaman içinde eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından toprak tonlarına, geniş bir pastel renk yelpazesi kullanıldı. Ağırlıklı olarak el yapımı olan aksesuarlarda aşırı süslemeden kaçınıldı.

Satışlar devam ediyor

Toplamda 900 dairenin yer aldığı Aydos Country projesinden 120 aya kadar vade imkanıyla konut sahibi olmak mümkün. 1+1’den 4+1’e farklı yaşam seçenekleri bulunan projede 68 metrekareden 208 metrekareye kadar farklı dairelerde düşük peşinatlar ve uzun vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanma imkanı bulunuyor.