Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aynagöz, TİMKODER geleneksel eğitim seminerinde konuştu!

MESA Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz, marka olmanın kolayca kazanılan ya da satın alınabilen bir kavram olmadığını belirtti.

Tesisat İnşaat Sanayi Malzemecileri Derneği’nin (TİMKODER) geleneksel eğitim semineri bu yıl 14 Mart- 18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşiyor. Bu seminer TİMKODER mensuplarına, ATO meclisi üyelerine ve TOBB yönetim kurulu üyelerine eğitim vermek amacıyla 8 yıldır aralıksız düzenleniyor.

Marka kavramının günümüzde kolayca tüketilir bir kavram haline geldiğinden yakınan MESA Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz, sözlerine şu şekilde devam etti: “Marka olmak, kurulduğunuz ilk günden bu yana attığınız her adım, ürettiğiniz her metrekare, verdiğiniz en ufak hizmetle dahi ilintili olan, sadece geçmişinizle ilgili değil, bugününüz ve yarınlara yönelik vizyonunuzla da hak edebildiğiniz bir durumdur. Bu hatta ‘alınan’ değil, ‘verilen’ bir değerdir”dedi.

“Dürüstlük en önde gelen kavram”

48 yıla ulaşırken bir takım temel değerlerden sapmamaya çalıştıklarının altını çizen Aynagöz, bu kapsamda dürüst olmanın en önde gelen özellik olduğunu belirterek, müşterinin güvenini sağlayarak, müşterinin sadakatini kazanmak konusunda hep hassas davrandıklarını vurguladı.