Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ayvalık projesi Q Ege’de konutlar hemen teslim

Balıkesir’in gözde tatil bölgesi Ayvalık ilçesinde hayata geçirilen Q Ege projesinde konut teslimleri hemen gerçekleştirilebiliyor.

Ayvalık projesi Q Ege’de konut fiyatları 380 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan konutların tamamı 2+1 tipinde tasarlandı.

Botam Yapı Grubu 11 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen projede toplam 5 blok ve 2+1 tipinde tasarlanmış toplam 76 konut yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 65 metrekare olarak tasarlandı.

Banka kredisi ile konut alınabilen projede kişilerin alım standartlarına uygun olarak alternatif ödeme seçenekleri de geliştirilebiliyor.

Q Ege Balıkesir projesi bölgede güneş panelleriyle elektrik enerjisi üreten ilk ve tek proje olarak da benzerlerinden ayrılmayı başarıyor.

Projede daire başına tahminen 2000 kW kadar elektrik enerjisi aktarımı yapabilecek. Ek olarak genel kullanım alanları için gerekli elektrik enerjisi yine güneş panellerinden karşılanacak.

Beyaz eşyalarıyla birlikte hemen teslimleri yapılan proje eşsiz bir deniz manzarası ile de alıcılarını büyülemeye hazırlanıyor.

Projenin akıllı ev sistemleri ile donatılması, eşsiz manzarası, uygun ödeme koşulları be beyaz eşyalar ile teslimi oturumcuyu cezbediyor.

Geniş peyzaj alanları, yürüyüş alanları, çocuklara özel tasarlanan oyun sahaları, yüzme havuzu, fitness salonu, güneşlenme terasları güvenlik ve otopark hizmetleri ile de proje alıcısının birçok ihtiyacını karşılamayı biliyor.