Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Azur Marmara gelecek ay satışa çıkıyor

Batıbeyler Yapı tarafından Beylikdüzü'nde yükselen Azur Marmara projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor. Projede satışların gelecek ay başlaması planlanıyor.

Batıbeyler Yapı'nın İstanbul'un yükselen değeri Beylikdüzü'nde konumlandıracağı yeni projesinin ismi belli oldu. Azur Marmara ismiyle hayata geçirilecek olan projede ön talep süreci geçtiğimiz günlerde başladı. Şubat ayında satışlarına başlanması beklenen Azur Marmara'nın detayları da geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Toplam 442 konutun yer alacağı Azur Marmara projesi geniş daireleriyle dikkat çekiyor. 30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projede alanları 105 metrekare ile 247 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar yer alıyor. Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede konutların yanı sıra 100 adet ticari birime de yer verilecek.

Teslimlerine Şubat 2019'da başlanması beklenen Azur Marmara, 12 katlı 6 bloktan meydana geliyor. Sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, otopark, sauna, çocuk oyun alanları, fitness salonu ve yürüyüş parkurunun bulunduğu projede dairelerin tamamı deniz manzarasına hakim konumda bulunuyor.

Yatırımcılarına kısa sürede yüksek prim vadeden Azur Marmara ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.manzarammarmara.com adresinden ulaşılabiliyor.