Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Azur Marmara gelecek ay satışa çıkıyor

Batıbeyler Yapı tarafından Beylikdüzü'nde yükselen Azur Marmara projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor. Projede satışların gelecek ay başlaması planlanıyor.

Batıbeyler Yapı'nın İstanbul'un yükselen değeri Beylikdüzü'nde konumlandıracağı yeni projesinin ismi belli oldu. Azur Marmara ismiyle hayata geçirilecek olan projede ön talep süreci geçtiğimiz günlerde başladı. Şubat ayında satışlarına başlanması beklenen Azur Marmara'nın detayları da geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Toplam 442 konutun yer alacağı Azur Marmara projesi geniş daireleriyle dikkat çekiyor. 30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projede alanları 105 metrekare ile 247 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar yer alıyor. Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede konutların yanı sıra 100 adet ticari birime de yer verilecek.

Teslimlerine Şubat 2019'da başlanması beklenen Azur Marmara, 12 katlı 6 bloktan meydana geliyor. Sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, otopark, sauna, çocuk oyun alanları, fitness salonu ve yürüyüş parkurunun bulunduğu projede dairelerin tamamı deniz manzarasına hakim konumda bulunuyor.

Yatırımcılarına kısa sürede yüksek prim vadeden Azur Marmara ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.manzarammarmara.com adresinden ulaşılabiliyor.