Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Azure Villaları'nda fiyatlar 445 bin TL'den başlıyor

Muğla’nın incisi Bodrum’da yükselen Azure Villaları’nda 2+1 dubleks konutlarda fiyatlar 445 bin TL’den başlıyor.

Estate İn West İnşaat tarafından Bodrum Gündoğan’da hayata geçirilen Azure Villaları’nda fiyat listesi belirlendi. Azure Villaları’nda 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dubleks konutlar bulunuyor. Fiyatlar ise 445 bin TL’den başlıyor.

18 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Azure Vilları projesinde toplamda 60 adet konut yer alıyor. Konut tipleri arasında 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks konut seçenekleri bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise 59 metrekare ile 134 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede fiyatlar 445 bin TL’den başlayıp 1 milyon 100 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. Peşin ödemeyle ya da banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen proje Milas-Bodrum Havalimanına 55 kilometre, Gündoğan merkeze 5 dakika, denize ise 700 metre uzaklıkta yer alıyor.

Proje konut fiyatları manzarasına göre değişiklik gösteriyor. Proje sakinlerine denize ve Gündoğan merkeze ulaşımı sağlayan servis araçları tahsis ediliyor.

Projede güvenlik, otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, tenis kortu, güneşlenme terası, vitamin bat ve yürüyüş alanları yer alıyor.