Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

B Modern Residence lansmana özel fiyatlarla satışa çıktı

Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'da inşa edilen B Modern Residence'da 1+1 daireler 195 bin TL'den, 2+1 daireler ise 245 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Almanyalı bir inşaatının şirketinin Türkiye iştiraki olan Leitert Bau & Co. KG tarafından Bodrum'da hayata geçirilen B Modern Residence projesi 27 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 17 bloktan meydana geliyor. Toplamda 198 daire ve 15 müstakil villanın bulunduğu projede alanları 82 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Lansman döneminde çeşitli indirimlerin yapıldığı projede liste fiyatları 275 bin TL olan 1+1 dairelere 195 bin TL'ye, liste fiyatları 325 bin TL olan 2+1 dairelere ise 245 bin TL'den sahip olmak mümkün. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen B Modern Residence projesi havaalanına 10 kilometre, Güvercinlik sahiline 2 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında ise iskele, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, SPA, restoran, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru mevcut.