Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding, Esenyurt'un çehresini değiştirecek

Babacan Holding'in Esenyurt'ta konumlandıracağı yeni projesi Babacan Premium lansmana özel yüzde 15 indirim ve yüzde 15 peşinat avantajlarıyla satışa çıktı.

Yatırım miktarı 400 milyon lira olan Babacan Premium 7 blokta toplam bin 216 konuttan oluşuyor. 28 bin 320 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen projede ayrıca AVM ve cadde dükkanları dahil 102 ticari birim de yer alıyor. Eylül ayında inşaatına başlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft daireler bulunuyor. Projenin ilk etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2'nci etabının ise 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor.

Lansmana özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor

Geçtiğimiz günlerde satışlarına başlanan Babacan Premium'da lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri bulunuyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 15 peşinat ve yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabiliyor. KDV oranı yüzde 1 olarak açıklanan projede metrekare fiyatları ise 2 bin 800 liradan başlıyor.

Projeden banka kredisi kullanarak daire satın almak isteyenler ise İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Fibabanka ve Şekerbank’tan destek alabiliyor. Banka kredisi kullanılması durumunda yüzde 15 peşin, 6 ve 12'nci aylarda yüzde 5 ara ödeme, geri kalanı için 120 aya kadar banka kredisi imkanı sunuluyor. Firma bünyesinde ise yüzde 25 peşin geri kalan kısmı için 48 aya kadar vadelendirme olanağı bulunuyor.

Avantajlı konummuyla yüksek prim vadeden Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre, Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre ve Esenyurt Üniversitesi'ne sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

İki yeni proje geliyor

Babacan Holding’in 2015 yılını değerlendiren ve gelecek dönem planlarını açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “2002’de çıktığımız yolda 40’a yakın proje yaptık. 2015 yılında gayrimenkul projelerimizin dışında PRIME markamızla turizm yatırımlarımıza başladık. Enerji ve lojistik alanında geleceğe dönük yatırımlar yaptık. Babacan Premium ile Esenyurt bölgesindeki proje sayımızı 6’ya çıkarıyoruz. 45 milyon dolar ödeyerek 2015 yılı başında satın aldığımız arazide Babacan Premium karma projemizi gerçekleştiriyoruz. Kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunan çok fonksiyonlu yeni projemiz Babacan Premium, sosyal olanakları ile huzurlu ve konforlu yaşamı bir arada sunuyor. 2016 yılında Küçükçekmece E-5 üzerinde ve Gaziantep’te iki yeni projemizi daha hayata geçireceğiz. Kentsel dönüşüm kapsamında İstanbul’daki fırsatları değerlendireceğiz” dedi.

Yüzde 110 prim yapacak

Babacan Premium ile ilgili bilgiler veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan ise Babacan Premium’un, Avrupa Yakası’nın en gelişmiş bölgelerinden Esenyurt’ta, konumu ve ulaşım kolaylıkları sayesinde her dönem için bir yaşam merkezi olarak tercih edileceğine inandıklarını söyledi. Sadece bu bölgede yapılan 5 projenin başlangıçtan teslime kadar yatırımcılarına yüzde 80 ile yüzde 110 arası prim avantajı sağladığını vurgulayan Mehmet Babacan, "Babacan Premium, lokasyon avantajının yanı sıra sosyal imkanları, çocuklara yönelik olanakları ve sosyal sorumluluk sahibi uygulamalarıyla yatırımcısına ulaşılabilir lüksün kapılarını açacak” dedi.