Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding projelerinde Kurban Bayramı'na özel kampanya

Babacan Holding; Babacan Port Royal, Babacan Premium, Babacan Palace ve Babacan Suites projelerinde Kurban Bayramı'na özel bir kampanya başlattı.

Babacan Holding konut sahibi olmak isteyenlere Kurban Bayramı'na özel yeni bir fırsat sunuyor. Babacan Port Royal, Babacan Premium, Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden Kurban Bayramı tatili boyunca konut alanlara bayrama özel ödeme fırsatları sağlanıyor. Satış ofisleri ise bayramın üçüncü gününden itibaren hizmet vermeye devam ediyor.

Babacan Port Royal'de yüzde 17 indirim fırsatı

Babacan Port Royal projesi toplam 5 blok, 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan Babacan Port Royal’da büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

5 blok olarak yükselen projenin mimari tasarımı ise dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyor. Teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan Babacan Port Royal metroya sıfır konumuyla da yatırımcıların ayrıca dikkatini çekiyor. Babacan Port Royal’de yerini almak isteyenleri 40 ay sıfır faiz ya da yüzde 17 net indirim fırsatı bekliyor, fiyatlar ise 269 bin TL’den başlıyor.

E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede yer alan Babacan Port Royal; CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın konumlanıyor.

Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da mevcut. Bin metrekarelik kapalı alanı, sosyal donatılar için ayrılan Babacan Port Royal’de fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası mevcut.

Babacan Premium'da lansman öncesi döneme özel fırsatlar devam ediyor

Babacan Holding imzasıyla Beylikdüzü E-5 Üzerinde yükselen Babacan Premium projesinin 2. etabı için ön talep toplanmaya devam ediliyor. Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium; residence, tower, terrace ve home officeden meydana geliyor.

Toplam 1.009 konuttun yer aldığı projenin 2. etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut bulunuyor. Lansman öncesinde ödeme ve fiyat avantajıyla ön talep toplanmaya devam edilen Babacan Premium’da fiyatlar 292 bin TL’den başlıyor. Projeden firma bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile konut sahibi olmak mümkün.

E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede konumlanan projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşılıyor.

Babacan Palace'tan aylık 1.950 TL'lik taksitlerle konut sahibi olunabiliyor

Beylikdüzü'nde geliştirilen bir diğer proje olan Babacan Palace’ta teslimler hemen gerçekleşiyor. Projede toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit daireler yer alıyor. Babacan Palace projesinden peşinatsız aylık 1.950 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca konut almak isteyenler istedikleri bankadan kredi kullanabiliyor.

E-5 ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde olan ulaşım kolaylığı ile de dikkat çeken Babacan Palace projesinin sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı mevcut.

Prime Suites'te otel konforunda bir yaşam

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Prime Suites projesinde teslimlere devam ediliyor. Prime Suites, giriş ve 18 kat olarak tek blok şeklinde 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde Güneşli’de yükseliyor. Farklı alan büyüklüğüne sahip toplam 142 daireden oluşan Prime Suites’te yer alan daireler eşyalı olarak teslim ediliyor. Projeden konut sahibi olan yatırımcılar, dairesini otel yönetimine devrederek yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.

İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan Prime Suites; Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor. Projenin sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve rezidans hizmetleri yer alıyor.