Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding projelerinde yüzde 20 indirim kampanyası sürüyor

Babacan Holding, gayrimenkul sektörünün üç büyük çatı kuruluşunun başlattığı yüzde 20 indirim kampanyasını bir ay daha devam ettirme kararı aldı.

Uygun fiyatlar, cazip ödeme seçenekleri ile prestijli konumlarda güvenli yapıları tüketiciye sunan Türkiye gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Babacan Holding tarafından konut sektöründeki teşviklere tam destek devam ediyor.

Yurt genelinde üç büyük çatı kuruluşu Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) öncülüğünde başlatılan konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyası Babacan Holding projelerinde devam ediyor.

Babacan Holding kampanyayı 1 ay daha uzattı

Konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 kampanyası KONUTDER, GYODER ve İNDER’in temsilcilerinin katılımıyla 15 Mayıs tarihinde duyuruldu. İlk etapta kampanyanın 15 Haziran tarihinde son bulması planlanıyordu. Ancak alınan yoğun talep üzerine kampanya 15 gün daha uzatılarak 30 Haziran tarihine kadar devam etti.

Geçtiğimiz hafta sonu sona eren yüzde 20 indirim kampanyasını Babacan Holding; İstanbul’un merkezi noktalarında hayata kazandırdığı Babacan Port Royal, Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde bir ay daha devam ettirme kararı aldı.

Yüzde 20 indirime ek yüzde 0,98 faiz imkanı

Babacan Holding’in satışları devam eden üç büyük projesinde sağladığı yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 0,98 faiz oranıyla kredi kullanma imkanı da sunuluyor. Yüzde 20 indirim kampanyası sona ermesine ve konut kredi faizleri yeniden eski seviyesine dönmesine rağmen Babacan Holding bir ay daha uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile vatandaşları konut sahibi yapmaya devam edecek.

“Yatırımcılarımızdan gelen taleplere sessiz kalamadık”

Kampanyanın devam ettirilmesine ilişkin açıklama yapan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Ulusal Kampanya sürecinin başladığı ilk günden itibaren kampanyaya en büyük desteklerden birini veren bir şirket olarak yatırımcılarımızın gözünde oluşturduğumuz güveni zirveye taşıdık. Kampanya sona ermesine rağmen, yatırımcılarımızdan gelen taleplere sessiz kalamadık” şeklinde konuştu.