Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding projelerinde zam yok

Babacan Holding; Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde geçen yılın fiyatlarını uygulamaya devam ediyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Babacan Holding, tüm projelerinde geçen yılın fiyatlarını uygulamaya devam ediyor. Şirketin, Beylikdüzü ve Esenyurt’ta hayata geçirdiği Babacan Premium ve Babacan Palace projeleri uygun fiyatları ile zamsız fiyatlardan yararlanmak isteyen yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Babacan Premium; 28 bin 620 metrekare alan üzerinde residence, tower, terrace, home ofis ve mall olarak inşa ediliyor. Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla da dikkat çeken Babacan Premium, E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alıyor. 5 bin metrekarelik alan üzerinde 5 yıldız otel konseptiyle hayata geçirilen Babacan Palace'ta ise 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor.

Babacan Holding’in bir diğer projesi olan ve Atatürk Havalimanı’nın yanında konumlanan Babacan Port Royal projesinde de zamsız fiyatlarla satışlar sürüyor. Yatırımcılarına yüksek karlar vaat eden Babacan Port Royal’de daireler, ön talep satışlarına özel 120 ay vade 0.59 faiz oranıyla satılıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere ayrıca; 50 ay vade farksız faiz imkanı sunuluyor.