Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding projelerinden kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün

Babacan Holding kendi arazileri üzerinde geliştirdiği Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace'tan ayda 1.450 TL taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Babacan Holding projelerinden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara aylık bin 450 TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade sisteminden yararlanarak konut satın almayı mümkün kılan kampanya; 1 Şubat ile 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

"Bu rakamlara kira bile kalmadı"

Konut alacakların bir an önce yatırım yapması gerektiğini ve bu kampanyanın büyük bir fırsat olduğunu söyleyen Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, “Ekonominin lokomotifi olarak görülen inşaat sektörünün 2017’de de canlılığını koruması için Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğiyle başlayacak olan kampanyayla Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza atılıyor. 20 yıl vadeyle çok cazip faiz oranları sunan bu kampanyaya biz de Babacan Holding olarak tüm projelerimizde destek oluyoruz. 240 ay vadeli kampanyayı uygulamaya başladık. Bu kampanya sayesinde vadelerin kısa olmasından dolayı zorlanan ve bu zamana kadar konut sahibi olamayan herkesi ev sahibi yapmayı hedefliyoruz. Konutlarımızda taksit miktarı aylık 1.450 TL’den başlıyor, bu rakamlara kira bile kalmadı.

Projelerimizde fiyatlarımız satışa çıktığımız günden bu yana hiç değişmedi. Bu kampanya uzun süredir konut almak isteyen dar ve orta gelir grubuna sahip vatandaşlarımızı harekete geçirecektir. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor. Böylece hem yatırımlar hız kesmeyecek hem de konut sahibi olmak kolaylaşacak. Babacan Holding olarak bizim öncelikli temennimiz ekonomik istikrarın devam etmesidir. İstikrar devam ettiği sürece sektör de büyümeye devam edecektir. Ülkemizin ve sektörün gücüne inanıyoruz” diye konuştu.

Babacan Premium'da metrekaresi 3 bin 500 lira

Kampanyanın geçerli olduğu projelerden Babacan Premium; 28 bin 620 metrekare alan üzerinde residence, tower, terrace, home office, mall ve otel olarak inşa ediliyor. Bin 140 adet konuttan oluşan projenin residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.

Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla da dikkat çeken Babacan Premium, E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.

Babacan Port Royal'de fiyatlar 277 bin TL'den başlıyor

Kampanyanın geçerli olduğu bir diğer proje olan Babacan Port Royal, Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde bulunuyor. Babacan Port Royal'de daireler 277 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplam 4 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımlarından biri olarak gösteriliyor.

Babacan Palace metrobüse yürüme mesafesinde yükseliyor

5 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Babacan Palace projesinde alanları 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer alıyor. Projede daire fiyatları ise 189 bin TL'den başlıyor. Sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamının bulunduğu Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E-5 ve metrobüs durağıyla da ulaşım kolaylığı sunuyor.