Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding projelerinden konut sahibi olabilmek için son fırsat

Babacan Holding'in yıl sonu kampanyası kapsamında; yatırımcılara yüzde 20 indirim, 50 ay vade farksız taksit ve 0.59 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Kendi mülkiyeti olan arsalar üzerinde konut projeleri inşa ederek, yatırımcılara uygun fiyatlı konut projeleri sunan Babacan Holding'in Babacan Port Royal, Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Satıştaki projelerinden daire sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sunan şirket, avantajlı kampanyalarına yıl sonunda da devam ediyor.

Dövizini bozduran ve bunu belgeleyen herkese Babacan Yapı projelerinde yüzde 20 indirim uygulanan kampanya 31 Aralık akşamına kadar devam edecek. Öte yandan Babacan Holding, 0.59 faiz oranıyla 120 ay vade avantajı ya da 40 ay sıfır faiz olanağıyla da müşterilerine ödeme kolaylığı sunduğu kampanyalarına da yine 31 Aralık akşamına kadar devam edecek.

Yılın son fırsatını yatırıma çevirmek isteyenleri satış ofisine davet eden Babacan Holding; Atatürk Havalimanı karşısında inşa ettiği yeni proje Babacan Port Royal olmak üzere, Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan Babacan Premium ve Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan Babacan Palace projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.