Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding tüm ticari üniteleri için ön talep alıyor

Sektörde imza attığı lüks ve güvenilir konut projeleri ile dikkat çeken Babacan Holding tüm ticari üniteleri için ön talep toplamaya başladı.

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden ‘lüks’ ve ‘güven’ vadeden Babacan Holding geliştirdiği tüm projelerdeki ticari üniteleri için 22 Eylül-12 Ekim tarihleri arasında ön talep toplayacak.

Birbirinden avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla inşaat sektöründe bir ilke imza atacak olan Babacan Holding, böylece yatırımcılara büyük bir ticaret teşviği sağlamış olacak.

Babacan Holding güvencesiyle geliştirilen ‘Babacan Premium’, ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Palace’ ve ‘Crown Deluxe’ projelerinde toplam 100 adet ticari ünite bulunuyor. Babacan Holding projelerinde yer alan tüm ticari üniteler 22 Eylül-12 Ekim tarihleri arasında ön talep toplayacak.

Projelerine hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, yoğun talep nedeniyle ticari üniteleri satışa çıkarmaya karar verdiklerini açıkladı.

Yüksek prim getirisine sahip

Mehmet Babacan, “Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ Yeşilköy Atatürk Havalimanın karşısında yükselen ‘Babacan Port Royal’, Bahçeşehir Esenkent’te yer alan ‘Crown Deluxe’ projelerimizde toplam 100 adet ticari ünitemiz bulunuyor. Hızla gelişen bölgelerde hayata geçirdiğimiz projelerimiz, bulundukları lokasyon itibariyle her geçen gün daha da değerleniyor. Babacan Holding olarak böylece yatırımcılara büyük ticaret teşviği sağlıyoruz. Ticari ünitelerimizin lansmanı öncesinde ön talep toplamaya başladık. Yüksek prim getirisine sahip bu değerli lokasyonlarda yer almak isteyen yatırımcılar her zaman kazançlı çıkacaklardır. Yatırımcılar çok yakında lansmanını gerçekleştireceğimiz ticari ünitelerimizde kısa bir süreliğine sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için bu fırsatı kaçırmamalı” diye konuştu.