Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding’te yüzde 0,98 faizle yüzde 20 indirim kampanyası sürüyor

Türkiye’nin en güvenilir gayrimenkul üreticilerinden Babacan Holding’te indirimli faizlerle konut satın alma imkanı ve peşin ve kredili alımlarda indirim devam ediyor.

Güven vaat eden kaliteli yapıları uygun fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunan Babacan Holding konut kredisi faiz oranlarının yükselmeye başlamasına ve ulusal konut kredisi faiz indirimi kampanyasının sona ermesine rağmen Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde kampanyayı devam ettirme kararı aldı.

Kampanyayı bir ay daha uzatan Babacan Holding’in İstanbul’da önemli merkezi noktalarda sektörde kazandırdığı Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinden yüzde 0,98 kredi faiz oranıyla konut satın almak mümkün! Babacan Holding’in kampanyası 1 ay daha devam edecek.

Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projeleriyle kampanyaya en büyük desteklerden birini veren Babacan Holding, kredi faiz oranlarındaki yükseliş trendine karşın, yüzde 20 indirim, yüzde 0.98 faiz oranı sunmayı sürdürecek.
Babacan Holding, kredi faiz oranlarındaki yükselişe rağmen Ulusal Kampanya’yı temmuz ayı boyunca da sürdürecek ve kampanya kapsamında yüzde 20 indirim, yüzde 0.98 faiz oranı sunmaya devem edecek.

Kampanyanın bir ay daha uzatılmasına ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan şunları kaydetti:

“Avantajlı yatırım ayrıcalığı devam ediyor”

Kampanyanın başladığı ilk günden bu yana günden bu yana projeleriyle en dikkat çeken şirketlerden biri olduklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, kredi faiz oranlarındaki yükselişe rağmen kampanyayı bir ay daha uzatma kararı aldıklarını açıkladı. Babacan konuya ilişkin şunları paylaştı:

“Ulusal Kampanya sürecinin başladığı ilk günden itibaren kampanyaya en büyük desteklerden birini veren bir şirket olarak yatırımcılarımızın gözünde oluşturduğumuz güveni zirveye taşıdık. Projelerimize yönelik talepte ciddi artış yakaladık. Kampanya sona ermesine rağmen, yatırımcılarımızdan gelen taleplere sessiz kalamadık. Bu nedenle onlara sunduğumuz avantajlı yatırım ayrıcalığını devam ettirme kararı aldık. Yatırımcılarımız, aldığımız bu karar neticesinde yüzde 0.98 faiz oranı ve yüzde 20 indirim ayrıcalığını bir ay daha yaşayabilecekler.”