Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding'ten 55 milyon TL'lik turizm yatırımı

Babacan Holding, 55 milyon TL'ye hayata geçirdiği Prime Suites ile yatırımcılara otel konforunda rezidans hizmeti sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcılarına karlı bir yatırım ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Babacan Holding, kısa ve uzun konaklama seçeneklerinin sunulduğu Prime Suites ile lüks yaşamı turizme taşıyor. Gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra turizm çalışmalarına da hız veren Babacan Holding, Prime Suites'te geniş aileli yabancı turistler, fuar ve iş amaçlı gelenler ile yerli ve yabancı misafirlere yönelik hizmet veriyor.

Açıldığı günden bu yana yüzde 80’e varan doluluk oranıyla hizmet vermeye devam eden Prime Suites, Türkiye’ye ilk defa Babacan Holding tarafından getirilen ve yurt dışında oldukça yaygın olan “service apartments” konseptiyle hayata geçirildi. Prime Suites, hem iş hem turistik amaçla seyahat eden misafirlerine kişisel bakım olanakları ile günün yorgunluğunu atma fırsatı sağladığı gibi, gün boyu iş merkezi ile de rahat bir çalışma ortamı sunuyor. 55 milyon TL yatırım bedeliyle Güneşli’de hayata geçirilen Prime Suites, bölgenin en lüks projesi olma özelliği de taşıyor.

Bünyesinde suit odaların da yer aldığı projede, büyüklükleri 60 ile 90 metrekare arasında değişen toplam 142 apart daire yer alıyor. Uzun dönemli kiralama seçenekleri ve housekeeping hizmeti ile birlikte lüksün tanımını değiştiren Prime Suites, misafirlerini İstanbul’un keyfini çıkarmaya davet ediyor. Prime Suites ayrıca otelden farksız olarak spa, sauna, hamam, fitness gibi hizmetler de veriyor.

Prime Suites, İstanbul’un yeni merkezi Basın Ekspres Yolu üzerinde çok özel bir lokasyonda Atatürk Havalimanı'na sadece 5 dakika mesafede, toplu taşıma ve anayolların yanı başında yer alıyor.