Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding'ten Kadınlar Günü'ne özel 'Maldivler tatili' hediye

Babacan Holding 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde belirlediği 3 projesinden konut alan kadınlara Maldivler tatili hediye ediyor.

Lüks konut projelerini uygun fiyatlarla tüketiciye sunan Babacan Holding 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde belirlediği 3 projesinden konut alan kadınlara Maldivler tatili hediye ediyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü isimlerinden Babacan Holding 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir kampanya geliştirdi. Kampanya kapsamında bu özel günde Babacan Holding tarafından geliştirilen Babacan Prime Suites, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinden daire sahibi olan 8 kadına çift kişilik Maldivler tatili hediye edecek.

Konut sektörünün güvenilir ve lider isimlerinden Babacan Holding tarafından İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından hayata geçirilen Babacan Palace, Babacan Premium Suites ve Babacan Port Royal projelerinden daire satın alan 8 kadın tüketiciye Maldivler ‘de çift kişilik tatil paketi hediye edilecek.

5 gün 5 gece muhteşem bir Maldivler tatili hediye edilen kampanya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden 11 Mart tarihine kadar sürecek. 8-11 Mart tarihleri arasında konut satın alma tercihlerini Babacan Holding’in prestijli projelerinden yana kullananlar Maldivler ‘de çift kişilik tatil yapma hakkı elde edecek.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel çift kişilik Maldivler tatili hediye eden Babacan Holding kampanya ile kadın tüketicilere hem bu özel günde değerli bir hediye vermeyi hem de kadın alıcıları konut sahibi olmaya teşvik etmeyi amaçlıyor.

Bu özel günde kadınlara ayrıcalıklı bir armağan sunmayı amaçladıklarını ifade eden Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, kampanya hakkında şu bilgileri paylaştı:

“Sadece bugünlerimizin değil geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı holding olarak en kıymetli varlıklarımız olarak görüyoruz. Onları gerek iş hayatındaki gerek evimizdeki rolleriyle her zaman hayatımızın merkezinde konumlandırıyoruz. Satış ofislerimizden edindiğimiz izlenim, bize konut alımında da kadınların tercihlerinin başrol oynadığını gösteriyor.

Biz de bu tablodan yola çıkarak geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı hayalini kurdukları evle buluştururken, yine hayallerini süsleyen bir tatile kavuşturmak istedik. Kampanyamız kapsamında 8-11 Mart tarihleri arasında tüm projelerimizden konut satın alan ilk 8 kadın, Maldivler ‘de 5 gece 6 gün tatil kazanacak.”