Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Holding'ten konut sahibi olanlar taksitleri 2019'da ödemeye başlıyor

Babacan Holding, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 5 peşinatla, taksitleri Ocak 2019’a erteleme fırsatı sunuyor.

Babacan Holding, ev sahibi olmayı kolaylaştırmak için yeni bir kampanyaya imza atıyor. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden yatırım ya da oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 5 peşinatla, taksit ödemelerine Ocak 2019’da başlama fırsatı sunuluyor.

Dar ve orta gelir grubuna sahip vatandaşlarımızın konut sahibi olmasını kolaylaştırmak ve ekonominin lokomotifi olan inşaat sektöründeki canlılığı korumak için taksit ertelemeli bu kampanyaya destek olduklarını açıklayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, "Yüzde 5 peşinatla 1 yıl taksit ertelemeli bu kampanyanın Türkiye’nin en çok kazandıran kampanyası olacağını düşünüyoruz. Babacan Holding olarak, Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerimizle bu kampanyaya destek olmaya karar verdik. Ocak 2019’da taksitlerin ödenmesine başlanacak bu kampanyayı uygulamaya başladık. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor. Böylece hem yatırımlar hız kesmeyecek, hem de konut sahibi olmak kolaylaşacak" diye konuştu.

Babacan Premium'un 2. etabı için ön talep toplama çalışmaları devam ediyor

Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium projesi residence, tower, terrace ve home office bölümlerinden meydana geliyor. Toplam 1.009 konuttun yer aldığı Babacan Premium'un 2. etabı için ön talep toplanmaya devam ediliyor. Projenin 2. etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut bulunuyor. Lansman öncesinde ödeme ve fiyat avantajıyla ön talep toplanmaya devam edilen Babacan Premium’da fiyatlar 292 bin TL’den başlıyor. E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede konumlanan projeden, İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

Babacan Port Royal'de fiyatlar 269 bin TL'den başlıyor

Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan Babacan Port Royal; toplam 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. 5 blok olarak yükselen projende büyüklükleri 37 metrekare ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan Babacan Port Royal’de fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor. Metroya sıfır konumuyla yatırımcıların dikkatini çeken Babacan Port Royal; E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede yer alıyor.