Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Palace ve Prime Suites'te taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Lüksü erişilebilir fiyatlarla sunan Babacan Holding projeleri Babacan Palace ve Prime Suites projelerinde ev sahibi olmak isteyenler hemen taşınıyor, 1 yıl sonra ödüyor.

Lüks ve güvenilir konut projeleriyle konforu erişilebilir fiyatalra sunan Babacan Holding2in gözde projeleri Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden ev sahibi olmak isteyenler hemen yerleşiyor ancak ödemeye bir yıl sonra başlıyor.

Teslime hazır projeleri için yeni bir kampanya başlattıklarını açıklayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Otel konforunda rezidans konseptine sahip ‘Prime Suites’ ve Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan ‘Babacan Palace’ projelerimizden konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. Her iki projemizden daire satın alanlar, bir günde taşınıp ödemelere ise bir yıl sonra başlayabilecek. Bölgenin en lüks ve en prestijli projelerinde ulaşılmaz algısını kırarak, hem yatırım hem de oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyenleri satış ofislerimize bekliyoruz” dedi.

5 yıldızlı otel konsepti

Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan ‘Babacan Palace’ta toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı suit daireler yer alıyor.

Osmanlı ve İngiliz mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimari anlayışıyla bütünleştiği ‘Babacan Palace’ ayrıca 5 yıldızlı otel konseptine sahip. Teslimlerin hemen gerçekleştiği, donanımlı SPA ve buhar banyosuyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralayan projede daire fiyatları ise 269 bin TL’den başlıyor.
Sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı bulunan proje E-5 ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde olmasıyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Daireler eşyalı olarak teslim ediliyor

İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres bölgesinde hayata geçirilen otel konforunda rezidans konseptine sahip Prime Suites’te daireler full eşyalı olarak teslim ediliyor. 4.500 metrekarelik alan üzerinde yükselen projede farklı alan büyüklüklerine sahip toplam 142 daire bulunuyor.

‘Prime Suites’in sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve kusursuz rezidans hizmetleri mevcut. Yatırımcılar, ‘Prime Suites’ projesinden satın aldığı daireleri, isterse otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.

İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan ‘Prime Suites’, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor.