Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Palace ve Prime Suites'ten hiç peşinatsız ev sahibi olmak mümkün

Babacan Holding; Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat imkanı sağlıyor.

Babacan Holding, Babacan Palace ve Prime Suites projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı. Sıfır peşinat ve aylık bin 950 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen Babacan Palace ve Prime Suites'ten daire satın alanlar evlerine hemen taşınabiliyor.

Kampanya hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, "Bölgenin en lüks, en prestijli projeleri Babacan Palace ve Prime Suites otel konforunda rezidans konseptine sahip. Modern mimari anlayışın günümüz teknolojisiyle buluştuğu projelerimizde ulaşılmaz algısını kırarak lüks rezidans konforunu şimdi çok özel fiyatlarla sunuyoruz. Projelerimizden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sağlıyoruz" dedi.

Beylikdüzü'nde 5 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Babacan Palace projesinde toplam 248 adet konuta yer veriliyor. 5 yıldızlı otel konsepti ile satışa sunulan Babacan Palace; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit dairelerden oluşuyor. Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı Babacan Palace’tan peşinatsız aylık bin 950 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Babacan Palace’ta peşinatı da 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile ödeme imkanı da mevcut. Konut almak isteyenler ayrıca istediği bankadan da kredi kullanabiliyor.

İstanbul’un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde, 4 bin 500 metrekarelik alanda geliştirlen Prime Suites, giriş+18 kat bulunan tek bir bloktan oluşuyor. Toplam 142 adet konuttan meydana gelen Prime Suites’te yer alan daireler eşyalı olarak teslim ediliyor.