Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Palace'ta teslime iki ay kaldı

Babacan Yapı tarafından İstanbul'un her geçen gün değer kazanan ilçesi Beylikdüzü'nde yükselen Babacan Palace'ın teslimlerine Mart ayında başlanması bekleniyor.

Satışları tüm hızıyla devam eden Babacan Palace'ta yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. Yatırımcılara 40 ay vade farksız taksit avantajının sunulduğu Babacan Palace projesi, yatırımcıların gözbebeği Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor. 5 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Babacan Palace'ta büyüklükleri 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde konutlara yer veriliyor.

Daire fiyatlarının 214 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje; geniş teraslı, deniz manzaralı suitlerden oluşan proje donanımlı SPA ve tuz odasıyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralıyor. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı imkanlarını da bünyesinde barındıran Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E5 ve yanı başındaki metro ve metrobüs durağıyla da ulaşım kolaylığı sunuyor.

Babacan Palace, yapı ve zemin etüdü yapılarak, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmasıyla ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra projede su, nem, ısı ve sese kadar yüksek izolasyon sağlayan Prekast cephe sistemi de kullanılıyor. Yüksek tavanlı, geniş teraslı ve deniz manzaralı suitleri ve 1.sınıf iç-dış mimarisi ile Babacan Palace sakinlerine otel ve saray atmosferini bir arada yaşatıyor.