Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Palace'tan ayda bin 650 TL'ye konut sahibi olunabiliyor

Babacan Holding, Beylikdüzü'nde inşa ettiği Babacan Palace'ta teslimlere başladı. Projeden aylık bin 650 TL'lik ödemelerle kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün.

İstanbul'un en çok prim yapan lokasyonlarından Beylikdüzü'nde yükselen Babacan Palace'ta teslimler başladı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Babacan Palace projesinde daire fiyatları 189 bin TL'den başlıyor. Vadeli alımlarda aylık bin 650 TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatının sunulduğu projeden ev alanlara peşinatı da 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile ödeme imkanı tanınıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana büyük ilgi gören Babacan Holding projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere çok özel fırsatlar sunduklarını vurgulayan Babacan Holding Ceo’su Mehmet Babacan, insanları konut sahibi yapmak için çalıştıklarını söyledi. Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için sektör tarafından uygulanan kampanyaların yanı sıra bizler de firmamız adına elimizden gelen desteği vatandaşlarımıza vermeye çalışıyoruz. Son olarak da teslimlerimizin başladığı Babacan Palace projemizden konut sahibi olmak isteyenlere kira öder konut sahibi olma fırsatı sunuyoruz" diye konuştu.

Yatırımcıların tapuları hemen teslim ediliyor

Toplam 248 adet konuttan oluşan Babacan Palace projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 5 bin metrekare alana konumlandırılmış, lüks rezidans konseptine sahip Babacan Palace’tan konut alanlar hemen taşınıp aynı zamanda tapularına da kavuşuyor.

Babacan Palace, E-5 ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde olan ulaşım kolaylığı ile de dikkat çekiyor. Projenin sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı mevcut. Geniş teraslı, deniz manzaralı suitleri donanımlı SPA ve buhar banyosuyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralıyor.