Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa çıktı

Babacan Yapı'nın Küçükçekmece'de hayata geçirdiği Babacan Port Royal lansmana özel uygun ödeme koşulları ve 239 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Babacan Holding iştiraki Babacan Yapı'nın en yeni projesi Babacan Port Royal'in satış ofisi 10 Aralık Cumartesi günü Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ile Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan’ın ev sahipliğinde düzenlenen kokteyle ziyarete açıldı.

Lansmana özel yüzde 20 indirim

Açılışta konuşan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Babacan Port Royal projesinin ayrıcalıklarına ve sunduğu imkanlar hakkında bilgi verdi. Mehmet Babacan, "Babacan Port Royal projemiz ön talep toplama ve ön talep satışlarda halkımızdan büyük ilgi gördü. Projemiz lokasyondaki en iyi fiyat avantajına sahip. Bu fiyat avantajımıza ek olarak cumhurbaşkanımızın çağrısı ile bizim de ekonomiye destek verme amaçlı başlattığımız bir kampanyamız oldu. Babacan Yapı olarak bizler de tüm projelerimiz için geçerli, dövizini bozdurup gelen müşterilerimize yüzde 20 indirim uyguluyoruz. Şu anda konut sektöründe döviz kampanyasına destek veren ilk firmayız" dedi.

Konfor ve lüksü bir arada sunuyor

Bölgede projelere kıyasla oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunulan Babacan Port Royal'den daire sahibi olmak isteyenler, 0.59 faiz, 120 ay vade avantajı ve 50 ay sıfır faiz fırsatından da yararlanabiliyor. Projede fiyatlar 239 bin TL'den başlıyor.

Yaklaşık 10 bin metrekare açık bahçe alanına sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları dikkat çekiyor. Babacan Port Royal projesinde ayrıca bin metrekarelik kapalı alanı; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı alanlarına ayrılmış durumda.

Bölgenin en karlı yatırımı konumunda

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan proje, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de yer alıyor. Babacan Port Royal, sunduğu imkanları ve fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor.