Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal'de lansman avantajları devam ediyor

Babacan Holding'in 2016'nın son çeyreğinde satışa çıkardığı Babacan Port Royal'den daire sahibi olmak isteyenlere 50 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Babacan Holding'in en yeni projesi Babacan Port Royal'de fırsatlar devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere ön satışa özel birçok fırsat sunan şirket, bu avantajları 2017'nin ilk günlerinde sürdürüyor. Bölgesinin en iddialı projelerinden biri olan Babacan Port Royal'den daire sahibi olmak isteyenlere 50 ay vade farksız taksit fırsatının yanı sıra inşa edildiği lokasyona oranla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla daire satın alma avantajı sunuluyor.

Daire fiyatlarının 277 bin TL'den başlangıç gösterdiği Babacan Port Royal projesi Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde yükseliyor. Toplam 4 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan projenin sosyal donatı alanları arasında bin metrekarelik kapalı alanı; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı alanlarına ayrıldı. Yaklaşık 10 bin metrekare açık bahçe alanına sahip Babacan Port Royal yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzlarıyla da dikkat çekiyor.

Açık alışveriş merkezi keyfini yaşatacak toplam 80 adet mağazanın yer aldığı Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de bulunuyor.