Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal'de lansman öncesi satışlar başladı

Babacan Holding'in Atatürk Havalimanı'na en yakın proje olarak Yeşilköy'de hayata geçirdiği Babacan Port Royal, lansman öncesi döneme özel fırsatlarla satışa çıktı.

Babacan Holding'in Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E5 üzerinde projelendirdiği Babacan Port Royal'da ön satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Bulunduğu bölgedeki projelere kıyasla yüzde 30 daha uygun fiyat sunan Babacan Port Royal, Babacan Holding’in uygulayacağı 120 ay vade 0.59 faiz kampanyasıyla konut sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor.

"Bölgede görülmemiş kampanyalara imza atacağız"

Öte yandan; 50 ay vade sıfır faizle ev sahibi olmanın da mümkün olduğu projede, ön talep toplama sürecinin büyük ilgi gördüğünü söyleyen Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, Babacan Port Royal'i, residence ve home officeden oluşan karma bir yapı olarak hayata geçirdiklerini kaydetti.

Projenin 5 blokta toplam 801 daire ve 80 adet ticari üniteden oluştuğunu belirten Babacan, "Babacan Port Royal’de bölgede emsalsiz bir kampanyayı hayata geçirdik. Hiçbir projede olmayan 0.59 faiz oranları ve 120 ay vadeyle konut yatırımını en kolay hale getiriyoruz, üstelik bu şartları kendi imkanlarımız dahilinde sunuyoruz. Çünkü, arazi kendimize ait. Babacan Port Royal’i bundan 2.5 yıl önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan aldığımız 16 bin 527 metrekare arazi üzerinde inşa ediyoruz.

Yaklaşık 10 bin metrekare açık alanın, bin metrekareye yayılan sosyal yaşam alanlarının yer aldığı ve içerisinde bir alışveriş caddesinin de bulunacağı projemizin ön taleplerinde büyük ilgi görüyoruz. Yakın zamanda uygun ödeme koşulları ile ön satışa da başlayacağız.

Merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Yakın zamanda uygun ödeme koşulları ile bölgede görülmemiş kampanyalara imza atacağız” diye konuştu.

10 bin metrekaresi yeşil alanlardan oluşuyor

Tasarımı, dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan projeye çok yakın konumda yer alan CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da lokasyonu daha da değerli hale getiriyor. Yaklaşık 10 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası, yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanları bulunuyor.