Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal’de lansmana özel yüzde 15 indirim!

Babacan Holding güvencesiyle İstanbul’un Küçükçekmece lokasyonunda yükselen Babacan Port Royal’de lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor.

Bugüne kadar 40’tan fazla projeye imza atan Babacan Holding; lokasyonun en iddialı, en prestijli, en kaliteli ve tüm bu ayrıcalıklara rağmen en hesaplı projesi ‘Babacan Port Royal’in lansmanından sonra 15 günde 155 konutun satışını gerçekleştirdi. Emsallerine göre yüzde 30 daha ekonomik ve uygun fiyatlarla satışa sunulan Babacan Port Royal projesinde daireler mayıs sonuna kadar 249 bin liradan satışa sunulmaya devam ediyor.

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yer alan Babacan Port Royal’i ekonomik fiyatlarla satışa sunduklarını anlatan Mehmet Babacan, bunu fırsata çevirecek müşterilerin aynı zamanda bölgenin en çok kazananı olacağını belirtti. Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bölgede bu kalitede böyle bir fiyata başka bir projenin olmadığını vurguladı.

Babacan, “Projemiz fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor. Bölgedeki diğer projelere göre iddialı fiyatlarla satışa çıkardık. 2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL ile almış olduğumuz 16 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde satışa çıkardığımız projemizi çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Ön talep döneminde yüzde 25’i satıldı

Merkezi lokasyonda gizli kalmış olan çok değerli bir arazi üzerinde yatırımcıların dikkatini çeken Babacan Port Royal projemizin lansmanından sonra 15 gün içerisinde 155 konutun satışını gerçekleştirdik. Ön talep sürecinde de yine yoğun bir ilgiyle karşılaşıp projemizin yüzde 25’lik bir kısmının satışını gerçekleştirmiştik. Son bir haftadır yoğunluk nedeniyle satış ofisimiz geç saatlere kadar açık. Piyasadaki durgunluğa rağmen halkımızın yatırım için Babacan Port Royal’e gösterdiği ilgiye teşekkür ediyoruz. Sektöre ve ülkemize destek olmak için kampanyayı mayıs ayı sonuna kadar aynı fiyat ve ödeme koşullarıyla devam ettireceğiz. Babacan Port Royal’den 50 ay sıfır faiz finansmanı ile ev alanlar 24 ay sonunda dairelerini teslim alacaklar. Yatırımcıların ödemiş oldukları bedel toplam konut bedelinin sadece yüzde 58’ini oluşturuyor. Yatırımcılar teslimde projenin yapmış olduğu prim karşılığında ödemiş oldukları bedele karşılık minimum yüzde 100 kazanç sağlayacak. Bölgenin bugünkü rakamları bile baz alındığında şu anki tablonun yüzde 100 kazandırdığını söylemek mümkün” diye konuştu.

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan ‘Babacan Port Royal’ toplam 5 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Mayıs 2019’da teslim edilecek

‘Babacan Port Royal’de lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı devam ediyor, mayıs sonuna kadar projedeki dairelerin fiyatları 249 bin liradan başlıyor. Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için Babacan Finansman Modeli’yle 50 ay sıfır faiz veya kişiye özel ödeme planları oluşturuluyor.

Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu ‘Babacan Port Royal’de ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da mevcut. Bin metrekarelik kapalı alanı; sosyal donatılar için ayrılan Babacan Port Royal’de fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası bulunuyor.

Teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan ‘Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın konumlanıyor.

Babacan Port Royal, alışılagelmiş metroya yakın klişesini yıkarak metroya sıfır konumuyla dikkat çekiyor. Ayrıca proje, E-5’e ve İDO’ya 10 dakika mesafede yer almasıyla da şehrin merkezinde eşsiz bir yaşam vaat ediyor.