Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal’de ‘ödeme planını kendin oluştur’ dönemi

Lüks ve erişilebilir konut projeleriyle sektörde öncü olan Babacan Holding’in Babacan Port Royal projesinde ‘ödeme planını kendin oluştur’ dönemi başladı.

Konut sektörünün güvenilir isimlerinden Babacan Holding projesi Babacan Port Royal’de kişiye özel ödeme planı oluşturuluyor. Kişiye özel ödeme imkanları sunulan projede fiyatlar 279 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyası ile konut sahibi olmak çok kolay

Konumunun prestij sembolü haline gelen ‘Babacan Port Royal’den konut sahibi olmak isteyenlere özel olarak ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyası başlattı. Müşterinin beklentilerine göre hazırlanan ödeme planları ile ev sahibi olmak isteyenler, gönül rahatlığı ile ödeme planlarına kendileri karar verebilecek.

Diğer projelerden yüzde 30 daha ekonomik

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yükselen ‘Babacan Port Royal’ projesi arazisinin 2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL ile alındığını, bu nedenle de lokasyondaki diğer projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulduğunu vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

İster peşin öde, ister vadeli

Babacan, “Merkezi lokasyonu ile bölgedeki rakiplerine göre fark yaratan değerli bir arazi üzerinde Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 karayolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal’ projemizde çok özel bir kampanyaya daha imza atıyoruz. 16.500 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen projemiz, fiyat avantajıyla bölgenin en karlı projesi olarak yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Daire fiyatları 279 bin TL'den başlıyor

Daire fiyatlarının 279 bin liradan başladığı projemizden konut sahibi olmak isteyenlere ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyasını başlattık. Bu kampanyamızın ana amacı ev sahibi olmak isteyenlere ödeme rahatlığı sağlamaktır. Bu sayede ister peşin ister taksitli, özel olarak oluşturulan ödeme planları ile lokasyonun en lüks, en kaliteli ve en ulaşılabilir projesinde yer almak artık daha kolay olacak. Yatırım ve oturum amaçlı konut almak isteyenler bu özel fırsatı kaçırmamalı” dedi.

10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan proje toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları mevcut.

Teslimler Eylül 2019'da

Teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan ‘Babacan Port Royal’in bin metrekarelik kapalı alanı, geniş sosyal donatı alanları için ayrıldı. Projede fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası bulunuyor.

Metroya sıfır konumuyla yatırımcının yakın kadrajında

Ayrıca metroya sıfır konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran ‘Babacan Port Royal’,E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede konumlanıyor. CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın mesafede yer alıyor.