Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal’de peşin alımlarda yüzde 25 indirim fırsatı

İstanbul Sefaköy’de yükselen Babacan Port Royal’de 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 25 indirim uygulanıyor.

Babacan Port Royal projesi, Babacan Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Sefaköy’de yaşama kazandırılıyor. Peşin alımlarda yüzde 25 indirimin sağlandığı Babacan Port Royal’de 60 ay vade farksız taksit seçeneği sunuluyor.

814 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

16 bin 527 metrekare üzerinde yükselen Babacan Port Royal; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 814 adet konut ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Babacan Port Royal’daki dairelerin büyüklükleri 37 metrekare ile 212 metrekare arasında değişiyor.

BABACAN PORT ROYAL FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Babacan Port Royal’de yer alan konutların fiyatları 336 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 25 indirimin uygulandığı Babacan Port Royal’de 60 ay vade farksız taksit seçeneği de sunuluyor.

Babacan Port Royal’deki konutların yeni sahiplerine teslimlerinin 2019 yılı sonunda yapılması planlanıyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA ZENGİN PROJE

Babacan Port Royal projes, 5 blok üzerinde yükseliyor. Küçükçekmece E-5 üzerinde Atatürk Havalimanı karşısında yükselen Babacan Port Royal; şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu konumda yükseliyor. Ayrıca Babacan Port Royal’de geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları bulunuyor. Babacan Port Royal’de yer alacak olan konut sakinlerine fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi birçok spor ve aktitive alanı sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Babacan Port Royal; E-5’e 1 dakika, İDO’ya ise 10 dakika mesafede konumlanıyor. Babacan Port Royal’den CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi noktalara kısa sürede ulaşılabiliyor.