Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal'de yaza özel yüzde 17 indirim fırsatı

Babacan Holding'in Küçükçekmece'de inşa ettiği Babacan Port Royal projesinde yaza özel başlatılan kampanya kapsamında yüzde 17 indirim fırsatından yararlanmak mümkün.

Satışlarına geçtiğimiz yıllarda başlanan Babacan Port Royal projesinden konut sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı. Yaza özel başlatılan kampanya kapsamında projeden; yüzde 17 indirim ya da sıfır faizle 40 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olmak mümkün.

Kampanya hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, "2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL ile aldığımız 16 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde satışa çıkardığımız projemizi çok uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yer alan ‘Babacan Port Royal’de daire fiyatları emsallerine göre yüzde 30 daha ekonomik ve uygun. Lansmandan sonra yoğun ilgiyle karşılanan ‘Babacan Port Royal’ projemizde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Bölgede bu kalitede bu kadar ekonomik fiyatlı başka bir proje yok. Fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösterilen projemizde şimdide 40 ay sıfır faiz veya yüzde 17 net indirim avantajı sunuyoruz. Hem oturum hem de yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı" dedi.

Toplam 802 dairenin yer aldığı Babacan Port Royal'de konutların yanı sıra 80 ticari birime de yer veriliyor. 5 bloktan oluşan projede büyüklükleri 37 metrekare ile 212 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan Babacan Port Royal’de metroya sıfır konumuyla dikkat çekiyor.

Bin metrekarelik kapalı alanı; sosyal donatılar için ayrılan Babacan Port Royal’de fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası bulunuyor. Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu Babacan Port Royal’de ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da mevcut. Projede teslimlerin ise Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.