Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal’in örnek daireleri ziyarete açıldı

Ürettiği projeleri avantajlı fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla yatırımcıyla buluşturan Babacan Holding, Babacan Port Royal'in örnek dairelerini görücüye çıkardı.

Yatırımcılara yüksek oranda prim vadeden Babacan Port Royal projesinin örnek daireleri tamamlandı. Satış ofisine gelen ziyaretçiler bundan böyle stüdyo ve 2+1 daire tipinde 2 ayrı örnek daire gezebilecek. Toplam 4 blokta 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor. Projede alan büyüklükleri talebe göre şekillendirilebilen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Teslimlerin 2019 yılının Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan Babacan Port Royal’in örnek dairelerini DGD Design tasarladı.

Sosyal donatı alanlarıyla fark yaratıyor

Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda konumlandırılan Babacan Port Royal'de daireler 258 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunulan projede, ayrıca 120 ay 0.49 ve 50 ay 0 faiz oranıyla her bütçeye uygun ödeme imkanı mevcut.

Sosyal donatı alanları arasında fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odasının yanı sıra yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanlarının da bulunduğu Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E-5 ve metrobüs durağıyla da sakinlerine ulaşım kolaylığı sunuyor. Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de bulunuyor.