Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Port Royal'in satış ofisi yatırımcıları bekliyor

Babacan Holding'in en yeni projesi Babacan Port Royal'in satış ofisi 10 Aralık'ta ziyarete açılacak. Yoğun talep gören proje, Yeşilköy'de yükseliyor.

Ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Babacan Port Royal, yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda E-5 üzerinde bulunan projenin satış ofisi 10 Aralık Cumartesi günü düzenlenecek olan kokteyl ile açılacak.

Babacan Holding imzası taşıyan Port Royal, inşa edildiği lokasyondaki projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satışa çıkıyor. Babacan Port Royal’de daireler, ön talep satışlarına özel 120 ay vade 0.59 faiz oranıyla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Ayrıca; 50 ay vade sıfır faiz imkanıyla da ev sahibi olma fırsatı sunan Babacan Port Royal projesinde krediler holdingin kendi bünyesinden sağlanıyor.

Yaklaşık 10 bin metrekare açık bahçe alanına sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları dikkat çekiyor. Babacan Port Royal projesinde ayrıca bin metrekarelik kapalı alanı; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı alanlarına ayrılmış durumda.

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan proje, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de yer alıyor.