Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium 2. etap için ön talep toplanıyor

Babacan Holding tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Babacan Premium projesinin 2. etabı için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki gözde projelerinden olan Babacan Premium projesinin 2. etabı için çalışmalara başlandı. Lansman öncesi büyük fırsatlar sunulan projede fiyatlar 292 bin TL’den başlıyor. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde konumlandırılan residence, tower, terrace ve home ofis bölümlerinden meydana gelen projede farklı büyüklüklerde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Toplam 1.009 konuttan oluşan projenin 2. etabında ise 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut yer alıyor. Mart 2019’da teslim edilmesi planlanan Babacan Premium; E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanıyor. İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

Tatil konforunda bir yaşam vadediyor

Projenin satışa çıktığı günden bu yana büyük bir ilgiyle karşılaştığını belirten Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bu ilgiden dolayı projenin 2. etabını hayata geçirmeye karar verdiklerini açıkladı.

Babacan, "Beylikdüzü E-5 üzerinde bölgenin en prestijli ve en uygun konut projesi olarak hayata geçirdiğimiz Babacan Premium projemizin 2. etabı için ön talep toplamaya başladık. Babacan Premium’da tatil köyü konforunda bir yaşam fırsatı sunuluyoruz. Bulunduğu lokasyon itibariyle yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcılarında dikkatini çekiyor. Projemiz Arap yatırımcılardan sonra şimdi de Japon yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Lansman öncesinde kısa bir süreliğine sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamaları gerekir" diye konuştu.