Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium 2'nci etap yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı

Babacan Holding'in Esenyurt'ta hayata geçirdiği Babacan Premium'un 2'nci etabında başlatılan kampanya, gayrimenkul alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

İstanbul'un yüksek prim vadeden bölgelerinde konut projeleri üretmeye devam eden Babacan Holding, sunduğu avantajlı ödeme planları ve uygun fiyatlarla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Şirketin en yeni projesi Babacan Premium'un 2'nci etabı Babacan Premium Tower'da başlatılan kampanya da ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Babacan Premium Tower'da yüzde 5 peşin, 0.39 faiz oranı ile taksitlendirme kampanyasına devam eden Babacan Holding, 40 ay vade farksız taksitle konut sahibi olma imkanı da sunuyor.

Daire fiyatları 269 bin TL'den başlıyor

Prime suites ve home office olarak tasarlanan Babacan Premium Tower'da 262 daire bulunuyor. Projede yer alan 1+1 daireler 269 bin TL'den, 2+1 daireler 389 bin TL'den, 3+1 daireler ise 474 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla da dikkat çeken Babacan Premium, E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüs de dahil birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.